SYDV Çanakkale Biga Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

SYDV Çanakkale Biga Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

18 Ocak 2016 Tarihinde Çanakkale İli Biga İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 29 Ocak 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Çanakkale Biga Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı 18 Ocak 2016 tarihinde kamu personeli alım ilanı yayınlandı. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli olarak, sosyal yardım ve inceleme görevlisi unvanıyla bir kişi istihdam edileceği açıklandı. İnternet ortamında başvurular 29 Ocak 2016 tarihinde, istenen belgelerin teslimi ise 5 Şubat 2016 tarihinde sona erecektir.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için şartlar şöyle belirlendi.  Bilgisayar kullanma sertifikası, (Windows ve Microsoft Qffice Programlarına hakim) iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmak ve bu çerçevede eğitim aldığını gösteren belge. Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmet bölümleri ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, mezunlarının başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak.(Erkek adaylar için). Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı şartları yer almaktadır.

Çanakkale Biga Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kamu personeli alım ilanı sayfası.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.