SYDV Çankırı Yapraklı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

SYDV Çankırı Yapraklı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

20 Ocak 2016 Tarihinde Ağrı İli Hamur İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Kamu Personeli Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 27 Ocak 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Çankırı Yapraklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı 20 Ocak 2016 tarihinde kamu personeli alım ilanı yayınlandı. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli olarak, sosyal yardım ve inceleme görevlisi unvanıyla bir kişi istihdam edileceği açıklandı. İnternet ortamında başvurular 27 Ocak 2016 tarihinde, istenen belgelerin teslimi ise 28 Ocak 2016 tarihinde sona erecektir.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: İİBF İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi mezunu olmak. 2014 ve 2015 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS p3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. İlan tarihinden itibaren en az 1 yıl öncesinden başlayarak vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet etmek, (yapraklıda ikamet ettiğine dair belgeyi ibraz etmek) ilan tarihinde ve sonrasında geriye dönük olarak yapılmış olan ikamet değişiklikleri geçerli sayılmayacaktır. Bilgisayar ve ofis programlarına hâkim olmak. Bayan personel alınacaktır. (vakıfda çalışmakta olan 3 erkek personel bulunmakta olup, yürütülen iş ve işlemlerde özellikle hane ziyaretinde daha rahat ve yerinde yapılabilmesi için bayan personel alınacak olup, erkek adayların başvurusu dikkate alınmayacağı belirtildi) En az b sınıfı ehliyet sahibi olmak. (aktif olarak araç kullanabiliyor olmak) Kamu veya özel sektörde en az 1 yıllık iş tecrübesine sahip olmak. (iş deneyimini gösterir belgeyi cv'sine eklemesi gerekmektedir) şartları yer almaktadır.

Çankırı Yapraklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kamu personeli alım ilanı sayfası.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.