SYDV Çorum Boğazkale Personel Alımı 2016

SYDV Çorum Boğazkale Personel Alımı 2016

11 Şubat 2016 Tarihinde Çorum İli Boğazkale İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alımı İçin İlan Yayınlandı. Kuruma Başvurular En Geç 26 Şubat 2016 Tarihinde Yapılacaktır.

Çorum Boğazkale Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı 11 Şubat 2016 tarihinde personel alacağını duyurdu. Büro görevlisi unvanıyla bir kişi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli statüde alınacaktır. İnternet ortamında yapılacak olan başvurular 26 Şubat 2016 tarihinde, İstenen belgelerin kuruma teslimi ise 2 Mart 2016 tarihinde sona ereceği bildirildi.

Çorum Boğazkale personel alımı için şartlar şöyle sıralandı: Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı. Temel Bilgisayar programlarını İYİ derecede kullanma becerisine sahip olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. 1 Yıl Deneme süresi olarak kabul edilecektir. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak olarak sıralandı.

İstenen belgeler ise: Lisans Diploması (Aslı veya Noter/Verilen kurumdan aslının aynısıdır onaylı). İkametgâh İlmühaberi (Yeni Tarihli ve onaylı). Nüfus Kaydı (Yeni Tarihli ve onaylı). Kimlik Fotokopisi (Onaylı). Askerlik Durum Beldesi (Yeni Tarihli). 2014 veya 2015 KPSS Sonuç Belgesi. Adli Sicil Kaydı (Yeni Tarihli). Ehliyet Fotokopisi. Bilgisayar sertifikası. 2 Adet Fotoğraf (son 6 ayda çekilmiş). Varsa iş deneyim belgesi, öz geçmiş ile Diğer Sertifika ve belgeler. Önemli Not: Teslimi yapılan tüm belgelerin ya aslı ibraz edilecektir, Fotokopi olan belgeler ise mutlaka noter veya yetkili kurumca onaylı olacağı kurum tarafından bildirildi.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.