SYDV Çorum Büro Görevlisi Alımı 2016

SYDV Çorum Büro Görevlisi Alımı 2016

15 Şubat 2016 Tarihinde Çorum Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Görevlisi, Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı İçin İlan Yayınladı.

Çorum İli Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından 15 Şubat 2016 tarihinde personel alımı için ilan yayınladı. Yapılan açıklamaya göre bir kişi büro görevlisi olarak, bir kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak istihdam edilecek. Başvurular elektronik ortamda 23 Şubat 2016 tarihine kadar, kuruma yapılacak olan belge teslimleri ise 26 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecektir.

Çorum SYDV Büro görevlisi alımı için: Bilgisayar programlarını kullanabiliyor olmak (Word, Excel vb. Ofis Programları). 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından İİBF İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi mezunları ile Fen Edebiyat Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olanlar. B-C veya E sınıfı Sürücü Belgesi (erkek adaylar için), Kamu Personeli Seçme Sınavı Puan türü (KPSS) 3(üç) puan türünden en az 70 puan almış olmak. Çorum il sınırları dahilinde en az 6 ay süreyle ikamet ediyor olmak. Adaylar sadece 1 ilana başvuru yapabilecektir. (Aynı anda hem Büro Görevlisi hem de Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ilanı için yapılan başvuruların tespiti halinde her iki başvuru da iptal edilecektir.) bildirildi.

Çorum SYDV Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi mezunları ile Fen Edebiyat Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olanlar. Bilgisayar programlarını kullanabiliyor olmak. (Word, Excel vb. Ofis Programları). En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak (sadece erkek adaylar için). Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olması şartları sıralandı.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.