SYDV Diyarbakır Eğil Personel Alımı 2016

SYDV Diyarbakır Eğil Personel Alımı 2016

10 Şubat 2016 Tarihinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Diyarbakır Eğil Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Yapacağını Duyurdu. Başvurular 19 Şubat 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Diyarbakır İli Eğil İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı 'nca 10 Şubat 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli statüde sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak bir kişi istihdam edilecek. Başvurular internet üzerinden 19 Şubat 2016 tarihine kadar istenen belgelerin kuruma teslimi ise en geç 23 Şubat 2016 tarihine kadar yapılması gereklidir.

Diyarbakır Eğil personel alımı şartları: KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. İİBF İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyal Hizmetler Bölümleri, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler ve İletişim Bölümleri tercih edilebilir. İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, photoshop v.b. ) kullanabiliyor olmak. (zorunlu olmayıp tercih sebebi olarak değerlendirilecektir.) En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. İşin mahiyeti, coğrafi ve yerel şartlar göz önünde bulundurularak işe alım başvurusuna sadece erkek adaylar başvurabileceklerdir. En az 6 ay Eğil İlçesi sınırlarında ikametgah şartı aranacağı bildirildi. Diyarbakır Eğil SYDV Telefon 0412 581 21 80 iletişim hattı olarak bildirildi.

Adayların internet üzerinden ilanla ilgili tüm detayları inceleyerek başvuru yapmaları için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı üzerinden kayıt olup, giriş yapmaları gereklidir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.