SYDV Diyarbakır Ergani Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

SYDV Diyarbakır Ergani Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

8 Mart 2016 Tarihinde SYDV Diyarbakır Ergani Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Toplam 3 Kişi İstihdam Edilecek, Başvurular 16 Mart 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Diyarbakır İli Ergani İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınladı. Sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak üç kişi istihdam edileceği açıklandı. Başvurular elektronik ortamda 16 Mart 2016 tarihine kadar, istenen belgeleri ilgili kuruma teslimleri ise 21 Mart 2016 tarihinde sona erecektir.

Diyarbakır Ergani SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: 35 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak.

Adaylar Son 6 aydır Ergani ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmalı. ÖSYM tarafından yapılan 2014 ve 2015 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları yer aldı.

Hangi bölüm mezunları ilanlara başvurabilecek: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin en az 4 yıllık Kamu Yönetimi Bölümü, İktisat Bölümü, İşletme Bölümü, Maliye Bölümü, Muhasebe Bölümü mezunu olmak veya 4 yıllık Hukuk Fakültesi mezunu olmak.

Ayrıca Eğitim veya Fen-Edebiyat Fakültelerinin en az 4 yıllık Sosyloloji Bölümü, Psikoloji Bölümü, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü, Felsefe Bölümü, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü, Türkçe Bölümü veya Edebiyat Bölümü Mezunları arasından herhangi birini bitirenler başvuru yapabilecekler.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.