SYDV Eskişehir Sivrihisar Personel Alımı 2016

SYDV Eskişehir Sivrihisar Personel Alımı 2016

4 Şubat 2016 Tarihinde Eskişehir İli Sivrihisar İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alım İlanı Yayınladı. Başvuracak Adayların 12 Şubat 2016 Tarihine Kadar Sisteme Giriş Yapmaları Gereklidir.

SYDV Eskişehir Sivrihisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ‘nca 4 Şubat 2016 tarihinde personel alımı yapacağını açıkladı. Adayların internet üzerinden yapacakları başvuruları en geç 12 Şubat 2016 tarihine kadar, istenen belgelerin teslimi ise en geç 19 Şubat 2016 tarihine kadar tamamlamaları gereklidir. Yapılan açıklamada bir kişi istihdam edileceği açıklandı.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacak olan Eskişehir Sivrihisar SYDV şartları şöyle: Üniversitelerin en az 4 yıllık örgün eğitim veren fakültelerinden mezun olmak. KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlardan onaylı Bilgisayar İşletmenliği veya Programcılığı sertifikasına sahip olmak. İyi derecede bilgisayar ve Microsoft Ofis (Excel, Word, Powerpoint, Outlook) programlarını kullanabilmek. En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabilmek. Sivrihisar İlçesi sınırları içinde ikamet etmek (Başvuru tarihi itibariyle 6 ay öncesi ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmasını belgelendirmek) şartları ilan metninde yer aldı.

Başvurmak isteyen adayların kurumun internet sitesinden detaylara ulaşarak başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra istenen belgelerin teslimini unutmamaları gereklidir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.