SYDV Gaziantep Nurdağı Personel Alımı

SYDV Gaziantep Nurdağı Personel Alımı

SYDV Gaziantep Nurdağı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 12 Temmuz 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Gaziantep İli Nurdağı İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak 1 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 12 Temmuz 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 13 Temmuz 2016 tarihine sona erecektir. (İlan No:681253)

Gaziantep Nurdağı  SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için: Bilgisayar Offıce Programlarından (Word,Excell,Power Point,Access) kullanıyor olabilmek ve bu konuda diğer yazılım programlarını kullanabilecek deneyime sahip olmak, 4 yıllık Yüksek öğretim kurumlarının” Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler ,Halkla İlişkiler ,İşletme, Fen-Edebiyat Fakültelerinin Sosyoloji , Psikoloji , Edebiyat ,Tarih ve Felsefe” bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak , En az B sınıfı ehliyete sahip olup araç kullanım konusunda deneyimli olmak.

Vakfın bulunduğu ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak , Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2014 ve 2015 yıllarında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak , Başvuru tarihi itibari ile Askerlik görevini ifa etmek veya Askerlik ile ilgili ilişiği olmadığına dair belge sunmak , Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Adli sicil kaydı bulunmamak şartları işe alımda geçerli olup kurum tarafından SYDV ‘nin resmi sitesinde belirtildi. 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.