SYDV İstanbul Konya Malatya Bartın ve Sivas Memur Personel Alımı

SYDV İstanbul Konya Malatya Bartın ve Sivas Memur Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlükleri Büro Görevlisi, Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi ve Muhasebeci alım ilanı yayınladı. Alınacak personel sayısı 10 kişi olarak açıklandı ve başvuru son tarih 17 Mart 2017 olarak belirtildi.

SYDV Memur personel alımı Başvuracaklarda aranan bazı şartlar: Bilgisayar Ofis programlarına hakim olmak. (Word, Excell vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını iyi düzeyde kullanabilmek), 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinin birinden mezun olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.
Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinin birinden mezun olması. İşe Alım sürecinde geçerli olan (2016 yılı) Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 Puan Türünde en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya Özrü bulunmaması ve En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Bilgisayar Ofis programlarına hakim olmak. Başvuracağı İl sınırları içinde ikamet etmek ve sınavda başarılı olup işe başlayan adayla işe başladıktan sonra üç yıl içersinde işten ayrılmayacağına dair tazminat hükümlü ayrıca özel bir sözleşme Mütevelli Heyetinin uygun görmesi durumunda imzalanacaktır.

18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4.Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış devletin güvenliğine tehdit edici karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, Dolandırarak iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gerekmekte.

SYDV İş İlanları Başvuruda istenen belgeler: Nüfus Cüzdanı, Sabıka Kaydı, Sağlık Raporu, Diploma, KPSS Sonuç Belgesi, Askerlik Durumunu Gösterir Belge (Terhis Belgesi veya Tecilli Olduğuna dair belge), Bilgisayar Sertifikası veya Transkript ve Sürücü belgesi (En az B sınıfı) fotokopileri olacaktır.

Başvuracak adaylar: Bağlı bulundukları İl ve ilçelerdeki alımlara şahsen başvuru yapabileceklerdir. İstanbul Sancaktepe, Konya Cihanbeyli, Malatya Kulancak, Bartın Kurucaşile ve Sivas (Gemerek Hafik Şarkışla ve Doğanşar) Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına alınacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.