SYDV İzmir Buca Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

SYDV İzmir Buca Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

7 Mart 2016 Tarihinde SYDV İzmir Buca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Toplam 3 Kişi İstihdam Edilecek, Başvurular 18 Mart 2016 Tarihinde Sona Erecek.

İzmir İli Buca İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınladı. Sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak üç kişi istihdam edileceği açıklandı. Başvurular elektronik ortamda 18 Mart 2016 tarihine kadar, istenen belgeleri ilgili kuruma teslimleri ise 25 Mart 2016 tarihinde sona erecektir.

İzmir Buca SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: Bölüm şartı aranmakta olup, 4 Yıllık Fakültelerin, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Ekonomi, Maliye, Kamu Yönetimi, Muhasebe, Hukuk, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Öğretmenliği, Matematik Öğretmenliği, Edebiyat Öğretmenliği, Türkçe Öğretmenliği bölümlerinden mezun olmak şart.

Ayrıca adayların ÖSYM tarafından yapılan KPSS sınavından KPSSP3 türünden en az 60 ve üzeri puan almış olması, Son 1yıl içinde tam teşekkülü devlet veya üniversite hastaneleri tarafından verilen sağlıklı olduğuna dair, sağlık kurulu raporu almak şart. Erkek olmak ve Askerliğini yapmış olmak (bayanların başvurusu kabul edilmeyecektir). Son müracaat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış, 31 yaşından gün almamış olmak. İzmir ilinde ikamet ettiğine dair nüfus müdürlüğünden alınmış yerleşim yeri belgesi. İstenilen belgelerin aslı veya noter tasdikli örnekleri dosya ile birlikte ilgililer tarafından bizzat Vakfa sunulması gerektiği kurum tarafından duyuruldu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.