SYDV İzmir Konak Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

SYDV İzmir Konak Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

18 Ocak 2016 Tarihinde İzmir İli Konak İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından 4 Kişi Sözleşmeli Kamu Personeli Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 29 Ocak 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

İzmir Konak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli olarak sosyal yardım ve inceleme görevlisi unvanı ile 4 kişi istihdam edileceği açıklandı. Başvurular internet ortamında 29 Ocak 2016 tarihinde, 5 Şubat 2016 tarihinde sona erecektir.

Başvuru için: Fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümleri ile Kamu Yönetimi, İktisat, Maliye veya İşletme Fakülte veya Bölümlerinin birinden mezun olmak. 2014 veya 2015 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak. Sadece erkek personel alınacak olup, bayan adayların müracaatı kabul edilmeyecektir. (Halen Vakfımızda aynı unvanla 5 bayan personel çalıştığından, saha çalışmasında erkek personel bulundurma zorunluluğu nedeniyle böyle bir kısıtlamaya gidilmiştir.)

Ayrıca Bilgisayar programlarını biliyor ve kullanabiliyor olmak, (Özellikle ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek.) Son 6 aydır İzmir İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartları yer almaktadır. İzmir Konak SYDV ilanına çevrimiçi başvuru sayfası.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.