SYDV Kars Digor Büro Görevlisi Alımı 2016

SYDV Kars Digor Büro Görevlisi Alımı 2016

25 Şubat 2016 Tarihinde Kars Digor Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular İnternet Ortamında 3 Mart 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Kars İli Digor İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından 25 Şubat 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Büro görevlisi olarak bir kişi 657 Sayılı DMK ‘na göre 4/b sözleşmeli pozisyonda istihdam edilecektir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘nın internet sitesinde yer alan başvurular 3 Mart 2016 tarihine kadar, istenen belgelerin ilgili Kaymakamlık ‘a teslimleri ise 4 Mart 2016 tarihine kadar devam edecektir.

Kars Digor SYDV büro görevlisi alımı için: 4 Yıllık Eğitim veren Yükseköğretim kurumlarının İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinin birinden mezun olmak. (Alınacak personel muhasebe iş ve işlemlerini de yapacağından sadece ilgili bölümlerden mezun adayların başvuruları kabul edilecektir.) Bilgisayar programları kullanabilmek. Büro Görevlisi olarak sadece erkek personel alınacak olup, bayan adayların müracaatı kabul edilmeyecektir. (Alınacak personelin yapacağı iş ve işlemler saha çalışmasını da gerektirdiğinden böyle bir kısıtlamaya gidilmiştir.) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Başvuru tarihi itibariyle Digor ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Vakfımızda en az 5 (beş) yıl çalışmayı taahhüt etmek şartları ayrı ayrı belirtildi.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.