SYDV Kastamonu Hanönü Sözleşmeli Personel Alımı

SYDV Kastamonu Hanönü Sözleşmeli Personel Alımı

15 Ocak 2016 Tarihinde Kastamonu Hanönü İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı için İlan Yayınladı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kastamonu Hanönü SYDV 15 ocak 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınladı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak bir kişi istihdam edileceği açıklandı. İnternet ortamında alınacak olan başvurular 24 Ocak 2016 tarihinde, istenen belgelerin kuruma teslimleri ise 27 Ocak 2016 tarihinde sona erecektir.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi olabilmek için: Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, Buna ilişkin olarak transkript belgesi veya M.E.B. bünyesinde yada bu bakanlığın izni ile açılmış kurslardan alınan sertifikaya sahip olmak. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi ve Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler bölümünün birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. Tercihen yabancı dil (İngilizce) bilen. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, seyahat engeli bulunmamak. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı. Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları sıralanmış durumda.

Kastamonu ili Hanönü İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayınlanan ilan metnine ulaşmak ve başvuru için sayfası.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.