SYDV Konya Yunak Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

SYDV Konya Yunak Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı 2016

18 Ocak 2016 Tarihinde Konya İli Yunak İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından 1 Kişi Sözleşmeli Kamu Personeli Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 28 Ocak 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

İzmir Konak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli olarak sosyal yardım ve inceleme görevlisi unvanı ile 1 kişi istihdam edileceği açıklandı. Başvurular internet ortamında 28 Ocak 2016 tarihinde, 3 Şubat 2016 tarihinde sona erecektir.

Başvuru için: Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından Sadece İşletme, Kamu Yönetimi ve Uluslar Arası İlişkiler bölümlerinden mezun olmak. Diğer bölümler dikkate alınmayacak başvuruları Vakıf Müdürlüğünce kabul edilmeyecektir. Başvuru öncesi Vakfın ilçe sınırları içerisinde en az 6 ay ikamet etmiş olmak. Mülakatta başarılı olduğu takdirde Yunak İlçesinde ikamet etmeyi 2 yıl yazılı olarak kabul ve taahhüt etmek. En az ( B ) sınıfı araç kullanma ehliyetine sahip olmak. Askerliğini Tecil Ettirmiş yada askerlikten muaf veya yapmış olmak. Adli Sicil Kaydının olmaması, İyi Derecede Bilgisayar (Word, Excel, PowerPoint, İnternet Explorer vb. programları ) kullanabilmek şartları yer almaktadır. Konya Yunak SYDV ilanına çevrimiçi başvuru sayfası.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.