SYDV KPSS 60 Büro Personeli Alımı İlanı Yayımlandı! 23 Kasım 2020

SYDV KPSS 60 Büro Personeli Alımı İlanı Yayımlandı! 23 Kasım 2020

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde büro personeli alımı başvuruları alınacak. SYDV büro personeli alımı şartları ve tüm detaylar haberimizde.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünce Bitlis Hizan Vakfı için bir büro personeli alımı yapılacak. İş İlanları Kariyer olarak büro personeli alımı başvuru şartlarını ve tüm detayları bu haberimizde hazırladık.

Büro Personeli Alımı Başvuru Süreci

Büro personeli alımı için Bitlis Hizan vakfına başvurular 30 Kasım 2020 tarihine kadar yapılabilecek. Başvurularda evrak teslimi ise 1 Aralık 2020 tarihine kadar olacağı açıklandı. 1189880 nolu ilana başvuru yapmak için SYDV başvuru sayfasını kullanabilir, aşağıda hazırladığımız pdf dosyasından ilgili ilan başvuru sayfasına direkt yönlenebilirsiniz.

Büro Personeli Alımı Başvuru Özel Şartları

Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, En az B sınıfı ehliyet belgesine sahip olmak, Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekiyor.

Mezuniyet Şartı

4 yıllık lisans eğitimi veren Yüksek Öğretim Kurumlarında İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İşletme Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi ve Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Felsefe, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Büro Personeli Alımı Başvuru Belgeleri

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü personel başvuru formu, Özgeçmiş, KPSS P3 sonuç belgesi (2019-2020 yıllarında en az 60 puan almış olmak), Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya aslı gibidir örneği, -Kimlik fotokopisi6-Adli sicil kaydı, 2 adet vesikalık fotoğraf, Ayrıntılı İkametgah Belgesi, En az B sınıfı ehliyet belgesi istenmektedir.

Personel Alımı Mülakat Konular

Türkiye Cumhuriyeti Anayasa Hukuku ve Türk Anayasa Tarihi, Genel Kültür ( Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık ve Güncel Konular), 4857 Sayılı İş Kanunu, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu, 3294 Sayılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunu olarak açıklandı.

Ayrıca Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Teşkilat Yapısı ve Mevzuatı (Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Tüzük, Kurum Yönetmelikleri, Genelgeler, Yönergeler), Bilgisayar becerilerini ölçme (Microsoft Excel, Microsoft Power Point, Microsoft Word programlarını kullanabilme becerileri ölçülecektir) olarak açıklandı.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum