SYDV KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak

SYDV KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, KPSS şartı aramadan işçi alımı yapacağını duyurdu. Çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere personel istihdam edileceği açıklandı. Haberimizde ilanın detaylarını inceleyeceğiz.

Yayınlanan ilana göre Aydın Buharkent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı “Daimi Yardımcı Hizmetli” Gaziantep Şahinbey Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı “Geçici 20 Temizlik Personeli” işçi alımı yapacak. Personel alımı detayları ve başvuru şartları haberimizin detaylarında.

Aydın Buharkent SYDV adayları için başvuru tarihi

Adayların başvurularını, 1 – 25 Mart 2021 Perşembe günü, saat: 16:00 mesai saati bitimine kadar gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Aydın Buharkent SYDV başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını, İstiklal Mahallesi 25. Sokak No: 2 Buharkent/Aydın adresinde bulunan Buharkent Hükümet Konağı’nda şahsen gerçekleştirecekler.

Yardımcı Hizmetli için aranan nitelikler

T.C. vatandaşı olmak, 40 yaşını aşmamış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlik ile ilişiği bulunmamak, en az B sınıfı sürücü belgesi olmak, görevini yapmaya engel süreklilik arz eden fiziksel ve ruhsal engeli bulunmamak şartları aranmaktadır.

Aydın Buharkent SYDV sözlü mülakat işlemleri

Yardımcı Hizmetli personel alımı için görüşme/mülakat, 29 Mart 2021 tarihinde, saat 14:00’da gerçekleşecektir. Yapılacak mülakat konuları, genel kültür ve genel yetenek alanlarında olacaktır.

Başvuru kılavuzu

Gaziantep Şahinbey SYDV adayları için başvuru tarihi

Adaylar başvurularını, 1 – 5 Mart 2021 tarihleri arasında yapması gerekmektedir.

Gaziantep Şahinbey SYDV başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını, Eyüpoğlu Mahallesi Değirmen Sokak No: 5/E Şahinbey/Gaziantep adresinde bulunan Şahinbey Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Hizmet Binasına giderek, şahsen yapmaları gerekmektedir.

Temizlik Personeli için aranan nitelikler

Gaziantep Şahinbey SYDV 20 temizlik personeli (12 Kadın – 8 Erkek) alımı için aranan nitelikler, en az lise mezunu olmak, 25 – 40 yaş aralığında olmak, Şahinbey veya Şehitkamil İlçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, erkek adaylarda B sınıf ehliyet bulunmak, çalışmasına engel bir hal bulunmamak, alınacak personellerin 12’si proje kapsamı gereği kadınlardan, 8’i erkeklerde seçilecektir.

Gaziantep Şahinbey SYDV sözlü mülakat işlemleri

Temizlik personeli alımı için görüşme/mülakat, 8 Mart 2021 tarihinde, saat 09:00’da gerçekleşecektir. Yapılacak mülakat konuları, genel kültür ve genel yetenek alanlarında olacaktır.

Gaziantep Şahinbey SYDV personel alımı geçici sözleşmeli (12 ay sözleşmeli) olarak gerçekleşecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.