SYDV Kütahya Büro Görevlisi Alımı 2016

SYDV Kütahya Büro Görevlisi Alımı 2016

3 Mart 2016 Tarihinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kütahya Merkez Personel Alım İlanı Yayınlandı. Başvurular 10 Mart 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Kütahya Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından 3 Mart 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Toplam bir kişi büro görevlisi olarak istihdam edilecek. Başvurular Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden 10 Mart 2016 tarihine kadar, istenen belgelerin ise Kütahya SYDV elden teslimleri ise 11 Mart 2016 tarihinde sona erecektir.

Kütahya SYDV personel alım ilanı şartları ise şöyle belirlenmiş durumda: Eğitim Fakültesi ya da Fen Edebiyat Fakültelerinden mezun olmak. En az ( B ) sınıfı sürücü ehliyet sahibi olmak, Aday vakfın bulunduğu merkez ilçe sınırları içinde en az 1 yıl ikamet ediyor olmalı. Ofis Programlarını(Word,Excel, Power Point vs.), internet uygulamalarını etkin olarak kullanabilmesi. Son 6 ay içerisinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları bünyesinde Belirli/Belirsiz Süreli Sözleşmeli çalışmış veya çalışıyor olmak şartları yer aldı.

Ayrıca başvuru yapan adaylar istenen belgeleri: T.C. Kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının fotokopisi ve nüfus kayıt örneği. KPSS sonuç belgesi, Aile Hekiminden alınacak sağlık raporu, Adli sicil Belgesi, Diplomanın aslı veya onaylı fotokopisi. Özgeçmiş, Yerleşim yeri belgesi (En az 1 yıldır Merkez İlçe sınırları içerisinde oturduğunu gösterir belge). Askerlik ile ilgili ilişiğinin olmadığını gösterir belge talep edilmektedir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.