SYDV Mardin Derik Personel Alımı

SYDV Mardin Derik Personel Alımı

Mardin Derik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Personel Alım İlanı Yayınlandı.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mardin İli Derik İlçesinde personel alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak iki kişi Büro Görevlisi olarak iki kişi olmak üzere dört kişi istihdam edilecektir. Başvurular 29 Aralık 2015 tarihinde belge teslimleri ise 4 Ocak 2016 tarihinde sona erecektir.

Büro Görevlisi alımı için: word ve excell programlarını iyi derecede biliyor olmak ve bu dersi lisansa programlarında gördüğüne dair transkript belgesini belgelemek. Bölüm şartı aranmaktadır: İktisat, Kamu Yönetimi, İşletme, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Bilgisayar Mühendisliği ve Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümlerinin lisans programlarının örgün eğitim programlarından mezun olmak. Not: Belirtilen bölümlerin dışında müracaat eden adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: Word ve Excel programlarını iyi kullanıyor olmak ve lisans programlarında bilgisayar dersini gördüğüne dair transkripti belgelendirecektir. İktisat, Kamu Yönetimi, İşletme, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Bilgisayar Mühendisliği ve Bilişim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümlerinin lisans programlarının örgün eğitim programlarından mezun olmak. Not: Belirtilen bölümlerin dışında müracaat eden adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. En az B Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi olmak. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.