SYDV Mersin Erdemli Büro Görevlisi Alımı 2016

SYDV Mersin Erdemli Büro Görevlisi Alımı 2016

15 Şubat 2016 Tarihinde Mersin Erdemli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Görevlisi, Alımı İçin İlan Yayınladı. Başvurular 22 Şubat 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Mersin İli Erdemli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından 15 Şubat 2016 tarihinde personel alımı için ilan yayınladı. Yapılan açıklamaya göre bir kişi büro görevlisi olarak istihdam edilecek. Başvurular elektronik ortamda 22 Şubat 2016 tarihine kadar, kuruma yapılacak olan belge teslimleri ise 24 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecektir.

Mersin Erdemli SYDV Büro görevlisi alımı için: Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin (İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Muhasebe) bölümlerinin herhangi birinden ve İşletme Fakültelerinden mezun olmak, İyi derecede bilgisayar kullanma becerisine sahip olmak, Microsoft ofis uygulamalarını en iyi şekilde kullanabilmek, (Word, Excel, Powerpoint, İnternet Explorer vb. programları kullanabilmek). KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. Başvuru tarihi itibariyle en az son 1 yıldır Erdemli ilçesinde ikamet ediyor olmak ve işe kabul edilmesi halinde 5 yıl süresi içerisinde Erdemli Vakfında çalışmayı kabul ve taahhüt etmek(Noterden tasdikli taahhüt belgesi alınacaktır).

Adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait internet sayfasından başvuru yaptıktan sonra istenen belgeleri ilgili kuruma teslim etmeleri gereklidir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.