SYDV Tekirdağ Malkara Personel Alımı

SYDV Tekirdağ Malkara Personel Alımı

SYDV Tekirdağ Malkara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 22 Ağustos 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Tekirdağ İli Malkara İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak 1 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 22 Ağustos 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 29 Ağustos 2016 tarihine sona erecektir.

Tekirdağ Malkara  SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için : Üniversitelerin Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme ve İktisat Fakültesi, İşletme-Maliye-Muhasebe ve Finans Yönetimi, Sosyoloji, Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Halkla İlişkiler ve Sosyal Hizmetler, Hukuk Fakültesi bölümlerinden mezun olmak. Eğitim fakültesi mezunlarının başvuru hakkı yoktur, 2015 Yılı veya 2016 Yılı KPSS Sınavına Girmiş olmak ve P3 alanından en az 60 puan almış olmak , Müracaat eden kişilerin KPSS puanına göre en yüksekten en düşüğe göre sıralanarak en yüksek puan alan 5 kişiyle mülakat yapılmasına. Başvuru tarihi itibari ile en az 2 yıl Malkara İlçesi sınırlarında ikamet ediyor olmak . B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, aktif olarak araç kullanabilir olmak,MEB onaylı Bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak , İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint vb. kullanabiliyor olmak, grafik ve slâyt hazırlamak) olarak şartlar belirtilmiştir.

İlan hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için SYDV ‘nin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.