SYDV Tunceli Hozat Personel Alımı 2016

SYDV Tunceli Hozat Personel Alımı 2016

7 Mart 2016 Tarihinde SYDV Tunceli Hozat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanları Yayınlandı. İnternet Ortamından Yapılacak Olan Başvurular 18 Mart 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Tunceli İli Hozat İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınladı. Büro görevlisi olarak bir kişi istihdam edileceği açıklandı. Başvurular elektronik ortamda 18 Mart 2016 tarihine kadar, istenen belgeleri ilgili kuruma teslimleri ise 21 Mart 2016 tarihinde sona erecektir.

Tunceli Hozat SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2014 veya 2015 yılında Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. En az 4 yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından herhangi birinden mezun olmak. Bilgisayar programlarını iyi biliyor olmak tercih sebebidir. Sosyal iletişim becerilerine sahip olmak. Başvuru yapanların çevreyi iyi biliyor olmaları gerekmektedir. Hozat nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir. İşe alınacak kişinin 6 ay içinde ehliyet alması ve aktif araç kullanıyor olması gerekecektir. İşe alınacak kişiler hiçbir şekilde tayin talebinde bulunamazlar.

Tunceli Hozat SYDV istenen belgeler ise şöyle belirlendi: diploma, adli sicil kaydı, Askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge nin asılları veya noter tasdikli suretleri gereklidir. Diğer belgelerin fotokopileri kabul edilecektir. İlan ile ilgili ayrıntılı bilgiler ve mülakata hak kazanan kişilerin Ad ve Soyadları Hozat Kaymakamlığı sitesinde yayınlanacağı açıklandı.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.