T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Personel Alımı

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Personel Alımı

Sözlü Sınavla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı personel Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 15 kişi olarak açıklandı. Başvurular 13 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığında Çalışmak üzere personel alımı açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 15 (on beş) kişi AB Uzman yardımcısı ünvanı ile istihdam edileceği açıklandı.

Başvuracak aranan şartlar şöyle: Sınavın yapıldığı tarihte otuz beş yaşını doldurmamış olması, ÖSYM tarafından 2015 veya 2016 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında en az 80 puan almış olması ve İngilizce dilinde sınava girmiş ve puanı bulunuyor olması gerekmektedir. KPSS puan türü ve sözlü sınava çağırılmaya hak kazanacak aday sayısı Sözlü sınav sonucuna göre ataması yapılacak aday sayısı Hukuk Fakültesi Hukuk Bölümü KPSS P3 puan türünden başvurusu alınan adaylardan sıralama yapılarak en yüksek puana sahip ilk 8 aday arasından 2 kişi alınacaktır.

Mühendislik Fakültelerinin Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Yazılım Mühendisliği Bölümü veya ilgili Fakültelerin Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü KPSS P3 puan türünden başvurusu alınan adaylardan sıralama yapılarak en yüksek puana sahip ilk 8 aday arasından 2 kişi alınacaktır.

Siyasal Bilgiler, Siyasal Bilimler, İktisadi ve İdari Bilimler, İktisat, İşletme Fakülteleri altındaki programlar KPSS P3 puan türünden başvurusu alınan adaylardan sıralama yapılarak en yüksek puana sahip ilk 36 aday arasından 9 kişi alınacaktır. Ankara iş ilanları kariyer.

Fen ve Edebiyat veya Beşeri Bilimler Fakültelerinin Sosyoloji Bölümü KPSS P3 puan türünden başvurusu alınan adaylardan sıralama yapılarak en yüksek puana sahip ilk 4 aday arasından 1 kişi alınacaktır.
İletişim Fakültesi KPSS P3 puan türünden başvurusu alınan adaylardan sıralama yapılarak en yüksek puana sahip ilk 4 aday arasından 1 kişi alınacaktır.

T.C. kimlik numarası yazılı beyanı, Son 6 ay içerisinde çekilmiş üç adet vesikalık fotoğraf, Kamu Personeli Seçme Sınavı Sonuç Belgesinin bilgisayar çıktısı, Yukarıda belirtilen İngilizce dil belgelerinden en az birisinin aslı ya da onaylı örneği veya belgenin aslı ibraz edilmek suretiyle Başkanlığımızca onaylanan örneği ve Adli sicil kaydına dair yazılı beyanı olması gerekmektedir.

Adaylar internet adresinden indirerek dolduracakları iş talep formu ve diğer belgeler ile birlikte 14 Aralık 2016 ile 13 Ocak 2017 tarihleri arasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı Yıldızevler Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı 713. Sokak, No:4, 06450 Çankaya/ANKARA adresinde kurulacak kayıt kabul masasına bizzat veya posta yolu ile başvurabileceklerdir. Posta ile yapılan başvurularda, gönderilen belgelerin Başkanlığa en geç 13 Ocak 2017 mesai saati bitimine kadar (17:30) ulaşması zorunludur. Postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Bu süreden sonra gelen belgeler ve ekleri dikkate alınmayacak, e-posta olarak gönderilen özgeçmişler başvuru olarak kabul edilmeyecek ve dikkate alınmayacaktır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı AB Uzman Yardımcısı Giriş Sınavı Duyurusu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.