T.C.Gebze Kaymakamlığı Öğretmen Evi  1 Kamu İşçisi Alımı

T.C.Gebze Kaymakamlığı Öğretmen Evi 1 Kamu İşçisi Alımı

T.C.Gebze Kaymakamlığı Öğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü15 Ağustos 2017 Salı tarihinde bir ilan yayınladı. Başvurular 24 Ağustos 2017 Perşembe tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar başvurularını, 24 Ağustos 2017 Perşembe tarihine kadar İŞ

T.C.Gebze Kaymakamlığı Öğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü1 personel istihdam edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre işe alımlarda aranan unvan Bulaşıkçı (Stevard) oldu.

Bulaşıkçı (Stevard) alımı için başvurular 24 Ağustos 2017 Perşembe tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya İŞ-Kur resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen ilan numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların 00003964725 iş ilan numarası ile Gebze Hizmet Merkezi 'ne veya İŞKUR resmi internet sitesine 24 Ağustos 2017 Perşembe tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

Bulaşıkçı (Stevard) alımı için aranan şartlar: Başvuru yapacak adayların ilkçğretim mezunu olması gerekmektedir. İlanda ikamet şartı olup ikamet bilgileri şu şekilde verilmiştir: Gebze, Darıca, Çayırova olarak belirtilmiştir.

İşe alımlar kura ile olup kura bilgileri şu şekilde verilmiştir: Gebze Öğretmen Evi Konferans Salonu 7 Eylül 2017 saat 14.00 ile 15.00 arasında gerçekleştirilecektir.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.