T.C. Kara Kuvvetleri Komutanlığı Daimi Personel Alımı

T.C. Kara Kuvvetleri Komutanlığı Daimi Personel Alımı

T.C. Kara Kuvvetleri Kom. 1. Ordu Komutanlığı Selimiye Astsubay Orduevi Müdürlüğü tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 15 Ağustos 2016 tarihinde sona erecektir.

T.C. Kara Kuvvetleri Kom. 1. Ordu Komutanlığı Selimiye Astsubay Orduevi Müdürlüğü ’ nce  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Bilgi İşlem Destek Elemanı ünvanıyla kamu işçisi olarak daimi süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 15 Ağustos 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

 Bilgi İşlem Destek Elemanı alımı için bilgi işlem destek elemanı mesleğinde BİMED Paket programı kullanmasını bilmek ve ofis programı kullanabilmek gerekmektedir. İşe alımlar kura ile yapılacaktır. Kura tarihi 26.08.2016 saat.11.00 de yapılacaktır. İlanda herhangi bir ikamet zorunluluğu belirtilmemiştir. İlanın çalışma adresi Tıbbiye Caddesi Selimiye/ Üsküdar olarak belirtilmiştir. Bu ilana kişisel durumu “Normal” olanların dışında “Terörle Mücadelede Yaralanan” da başvurabilir.

Başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

İlana başvuracak adayların (00003340976) iş ilan no ile Kadıköy Hizmet Merkezi ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 15 Ağustos 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
9 Yorum