Tanoba Belediyesi 4200 TL Maaşla Kamu Personeli Alıyor! İkamet Şartsız

Tanoba Belediyesi 4200 TL Maaşla Kamu Personeli Alıyor! İkamet Şartsız

2021 yılı Nisan ayı kamu personeli alımları kapsamında Tokat ili bünyesinde ikamet şartı olmadan Tanoba Belediyesi memur alımları yapacak. Belediye kadrolu memur alımı süreci ve şartlar bu haberimizde yer alıyor.

Kamu personeli alım başvuruları birçok kurum ve kuruluş bünyesinde yapılmaya devam ederken, bazı kurumlar da başvuru ilanlarını yayımladı. Başvurulara dair tüm detayları ve süreci Tokat iş ilanları bünyesinde Tanoba Belediyesi için hazırladık. Zabıta memuru ile Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni alımı yapılacak.

Başvurular Ne Zaman?

Memur alımları için adaylar başvurularını belirtilen tarihlerde  yapabileceklerdir. Başvurular zabıta alımları için şahsen olma şartı gerekirken, VHKİ alımı için şahsen, e-posta ile veya posta ile başvurular 26-28 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılabilecektir.

Başvuru Genel Şartları

Adayların 657 DMK’da yer alan genel başvuru şartlarını taşıması gerekiyor. Bunlar T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak gibi genel hükümlere yer almaktadır.

Mezuniyet, KPSS, Ehliyet, Sertifika Şartları

Belediyeye Zabıta memuru alımı için herhangi lise mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca en az B sınıfı ehliyet şartı var 2020 yılı. KPSSP94 puan türünden en az puan 65 gerekiyor. VHKİ alımı için ise liselerin muhasebe ve finansman alanları ile muhasebe bölümü mezuniyeti şartı isteniyor. Ayrıca MEB onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası şartı da bulunuyor. Her iki kadro için birer olmak üzere toplamda 2 kontenjan bulunuyor. İkametgah şartı bulunmamaktadır.

2021 yılı memur alımları kapsamında Tokat İli Tanoba Belediyesi başvuru genel ve özel tüm şartlarına ve başvurularda gerekli tüm belgelere aşağıdaki “Başvuru Kılavuzu” bağlantısından direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.