Tapu ve Kadastro 54 Personel Alımı 2017

Tapu ve Kadastro 54 Personel Alımı 2017

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 54 kişi olarak açıklandı. Başvurular 10 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 ve KPSS P3 Puan sıralamasına göre sınavla personel alınacaktır. Alınacak Personel sayısı 40 Büro personeli ve 14 Tekniker olmak üzere toplam 54 kişi istihdam edileceği açıklanmıştır.

Başvuru yeri ve şekli: Başvurular Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüklerinden herhangi birine yalnız bir unvan için 06 Şubat 2017 başlayıp 10 Şubat 2017 tarihi mesai bitimine (saat:17:00) kadar genel müdürlüğün internet adresinden temin edilerek doldurulacak olan “Sözleşmeli Personel (4/B) Başvuru Talep Formu” ve bu formda belirtilen belgeler ibraz edilmek suretiyle şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuracak adaylarda istenen belgeler: Sözleşmeli Personel (4/B) Başvuru Talep Formu, Diploma veya Mezuniyet Belgesi Fotokopisi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve KPSS Yerleştirme Sonuç Belgesi (İnternet Çıktısı) olması gerekmektedir. Ankara iş ilanları kariyer.

Başvuracaklarda aranan şartlar: İki (2) yıllık Meslek Yüksek Okullarının Tapu Kadastro/Tapu ve Kadastro Bölümünden mezun olmak. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) fıkrasının 4, 5, 6, 7 ve 8 inci bentlerinde belirtilen koşulları taşımak. Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS P3 (B) puan türü, Ön lisans mezunları için 2016 yılı KPSS P93 (B) puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak. Başvuracak adayların durumunun 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması gerekmektedir.

Sınav ile ilgili bilgi almak isteyenler için Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Dikmen Caddesi No:14 (06100) Bakanlıklar/ANKARA Telefon : (0312) 4136528 ile bilgi alabilirler.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum