Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Başvuruların 28 Mart 2016 ile 01 Nisan 2016 Tarihleri Arasında Yapılacağı Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayınlandı. Toplam 2 Kişi İstihdam Edileceği Açıklandı.

Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü personel alım ilanı yayınlandı. Başvurular 28 Mart 2016 ile 01 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılacağı duyuruldu. Toplam 2 Kişi Sözleşmeli Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti olarak 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli statüde istihdam edilecektir.

Şartlar şöyle belirlendi: Lisans düzeyinden Uçak Gövde-Motor ve Uçak Gövde-Motor Bakım, Havacılık Elektrik ve Elektroniği bölümü mezunu olmak veya hava aracı bakım veya kontrol lisansına sahip olmak, sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) SHY-66 hava aracı bakım personeli lisansına sahip olmak, Sınav tarihi itibari ile B1.1 kategorisinde herhangi bir uçak tipi işlenmiş (SHGM) SHY-66 hava aracı bakım personeli lisansı sahibi olmak, Sınav tarihi itibari ile geçerli hava aracı bakım personeli SHGM SHY-66 lisansının sınırlamalar bölümünde, herhangi bir sınırlama bulunmuyor olmak, Sınav tarihi itibari ile geçerliliği bulunan; SHGM SHT-66-L-HS talimatı uyarınca gerçekleştirilen İngilizce dil sınavından 100 (yüz) üzerinden en az 45 (kırkbeş) almış olmak ya da CEFR (Common European Framework of Reference of Languages) İngilizce yeterlilik seviyelerinden an az A2 seviyesinde olmak, şartları sıralandı.

Başvuru yapmak isteyen adayların Devlet Personel Başkanlığı sitesinden yayınlanan ilan metnini inceleyerek başvuru süresi içerisinde ilgili kuruma istenen belgelerle müracaat etmeleri gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.