Tapu ve Kadastro Memur Alımı Atama Duyurusu Yayımlandı

Tapu ve Kadastro Memur Alımı Atama Duyurusu Yayımlandı

KPSS memur atama duyuruları yayımlanmaya devam ediyor. KPSS atama iş ve işlemlerine dair detaylar ve KPSS 2021/1 Tapu memur ataması bu yazımızda yer alıyor.

KPSS 2021/1 ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi “ÖSYM” tarafından Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü emrine yerleştirilen adaylar hakkında duyuru yayımlandı. TEKNİKER alımları Çankırı, Erzincan, Tokat illeri için birer kadro olmak üzere 3 kadro için, MÜHENDİS alımı Ardahan için 1 kadro için ve BİLGİSAYAR İŞLETMENİ alımları İstanbul için 3 kadro için atama işlemleri belli oldu.

BAŞVURU TARİHLERİ

KPSS 2021/1 ile ÖSYM’ce Tapu ve Kadastro’ya yerleşen adayların, atamalarının yapılabilmesi için aşağıda istenilen belgeleri tamamlayarak en geç 06 Ağustos 2021 tarihine kadar Genel Müdürlükte olacak şekilde, posta yoluyla iadeli taahhütlü olarak Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığına (Dikmen Cad. No:14 Bakanlıklar/ANKARA) gönderilmesi gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

Yerleştirme Sonuç Belgesi, Adli Sicil Kaydı Belgesi, Askerlik Durum Belgesi, Vesikalık Fotoğraf, Diploma Fotokopisi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Personel Beyan Formu, Personel Bilgi Formu, Mal Bildirimi Formu, Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi isteniyor. Belge detaylarına aşağıdaki kılavuzdan erişim sağlayabilirsiniz.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.