Tarım 596 Kamu Personeli Alımı 2 Tablo Halinde Sunuldu

Tarım 596 Kamu Personeli Alımı 2 Tablo Halinde Sunuldu

Tarım tarafından alımı yapılacak olan 596 kamu personeli alımı için 2 tablo halinde şehirlere kadro dağılımını yayınladı. Yayınlanan ilan içeriğine göre en az lise mezun adaylar Tarım alımına başvuru yapabiliyor.

Tarım 596 kamu personeli alımı 2 tablo halinde sundu. Alınacaklar en az lise mezunu olabilecek. Başvuru şekli ve tarihi yayınlanmayan tabloda hangi şehirlerin kaç personel alınacağı ilan edildi. Alımların noter kurası ile yapılacağı tablo içerisinde yer alıyor.

Tablolar sayfa sonunda verilmiştir. 100 kişilik tablo kadrolu sürekli işçi alımı olarak yapılacak. 496 kişilik tablo geçici belirli süre ile işçi alımı olarak yapılacak. Her kılavuzda ayrı şehirler alım yaptığı ve kadro dağılımlarını bulabilirsiniz. Antalya için başvuru şartlarını paylaşıyoruz. Diğer şehirlere tablolar içerisinden ulaşabilirsiniz.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı Antalya İlanı:

Askerlik ile ilişiği olmamak. Ehliyet B, B1, C, C1, D, D1, F, G Sınıfı Sürücü Belgelerinden birine sahip olmak. İlanın yayımlandığı tarih itibariyle en az 2 yıl süreyle bu meslekte çalıştığını; SGK’dan hizmet bildirim cetveli dökümü, çalışma belgesi, bonservis belgelerinden en az birisi ile belgelendirmek.

Öğrenim seviyesi bakımından; Teknik ve Endüstri Meslek Liselerinin; Motorlu Araçlar Teknolojisi, Otomotiv Elektromekanik Dalı, İş Makinaları bölümü, makine bakım onarım bölümü, motor işleri bölümü, Tarım Teknolojileri Tarım Alet ve Makinaları bölümü mezunu olmak veya dengi mesleki öğretimlerden mezun olduğuna dair belgeye sahip olmak. Diğer Orta öğretim mezunu olanlardan; konusu ile ilgili M.E.B. veya ilgili Bakanlık onaylı sertifikası veya bonservisi, Tamir Bakım - Onarım kursu sertifikası, Çıraklık Eğitim Merkezinden Zirai Aletler Tamir Ustalık veya Kalfalık belgelerinden en az birisine sahip olması, veya yasa gereği Mesleki Yeterlilik Belgesi gerektiren işlerde, söz konusu belgeye sahip olmak.

100 kişi kadro dağılımı. 496 kişi kadro dağılımı.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
9 Yorum