Tarım Bakanlığı Danışman Personel Alımı İş İlanları Yayımladı! KPSS Şartsız

Tarım Bakanlığı Danışman Personel Alımı İş İlanları Yayımladı! KPSS Şartsız

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde olmak üzere proje kapsamında güncel ve yeni 13 iş ilanı yayımlandı. Kimler KPSS şartsız Tarım personel alımına başvuru yapabilir. İşte şartlar ve süreç.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından “Türkiye İklim Akıllı ve Rekabetçi Tarımsal Büyüme Projesi için Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı” iş ilanları yayımlandı. Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde olmak üzere Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü proje personeli danışman alımıma dair tüm detayları ve tüm süreci İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda bulabilirsiniz.

Danışman personel alımı yapılacak unvanlar

Proje Koordinatörü alımı,

Kıdemli Mali Yönetim Uzmanı alımı,

Mali Yönetim Uzmanı alımı,

Kıdemli İzleme ve Değerlendirme Uzmanı alımı,

İzleme ve Değerlendirme Uzmanı alımı,

Tercüman alımı,

İletişim Uzmanı alımı,

Kıdemli Satınalma Uzmanı alımı,

Satınalma Uzmanı alımı,

Kıdemli Çevre Uzmanı alımı,

Çevre Uzmanı alımı,

Kıdemli Sosyal Uzman alımı,

Sosyal Uzman alımı olmak üzere 13 farklı iş ilanı yayımlandı. İşte mezuniyetlere dair şartlar:

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı mezuniyetler

Proje Koordinatörü alımı için Tarım/ekonomi/yönetim ile ilgili disiplinlerde lisans mezuniyeti isteniyor.

Kıdemli Mali Yönetim Uzmanı alımı için Ekonomi, finans, işletme, muhasebe, kamu alanlarında lisans mezuniyeti isteniyor.

Mali Yönetim Uzmanı alımı için Ekonomi, finans, işletme, muhasebe, kamu alanlarında lisans mezuniyeti isteniyor.

Kıdemli İzleme ve Değerlendirme Uzmanı alımı için Üniversitelerin İstatistik, Matematik, İşletme, Hukuk bölümlerinden mezun, Mühendislik, Tarım Ekonomisi, Muhasebe, Mali Yönetim ve/veya ilgili alanlarda lisans mezuniyeti isteniyor.

İzleme ve Değerlendirme Uzmanı alımı için Üniversitelerin İstatistik, Matematik, İşletme, Hukuk bölümlerinden mezun, Mühendislik, Ekonomi, Tarım Ekonomisi, Muhasebe, Finansal Yönetim, ve/veya ilgili alanlarda lisans mezuniyeti isteniyor.

Tercüman alımı için Amerikan Kültürü ve Edebiyatı üniversite diploması; İngiliz Dili ve Edebiyatı; İngilizce dili öğretimi; İngiliz Dilbilimi veya İngilizce Çeviri ve

İletişim Uzmanı alımı için En az İletişim, Halkla İlişkiler, Gazetecilik Lisans Derecesi ve/veya ilgili alanlarda mezuniyet isteniyor.

Kıdemli Satınalma Uzmanı alımı için Mühendislik, Hukuk, Ekonomi, Finans, İşletme veya Ticaret alandan mezuniyet isteniyor.

Satınalma Uzmanı alımı için Mühendislik, Hukuk, Ekonomi, Finans, İşletme veya Ticaret alanlarında üniversite diploması veya proje ve gerekli hizmetlerin kapsamı ile ilgili diğer herhangi bir alandan mezuniyet isteniyor.

Kıdemli Çevre Uzmanı alımı için Çevre Mühendisliği veya ilgili herhangi bir alanda üniversite diploması Çevre Bilimleri mezuniyeti isteniyor.

Çevre Uzmanı alımı için Çevre Mühendisliği veya ilgili diğer herhangi bir alanda üniversite derecesi Çevre Bilimleri mezuniyeti isteniyor.

Kıdemli Sosyal Uzman alımı için Sosyal bilimler, sosyoloji, ekonomi, halkla ilişkiler alanlarında en az Lisans Derecesi, eğitim, psikoloji veya sosyal bilimlerle ilgili herhangi bir alandan mezuniyet isteniyor.

Sosyal Uzman alımı için Sosyal bilimler, sosyoloji, ekonomi, halkla ilişkiler alanlarında en az Lisans Derecesi, eğitim, psikoloji veya sosyal bilimlerle ilgili herhangi bir alandan mezuniyet isteniyor.

Personel alımı başvuru süreci

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı için başvurular 9 Ağustos’a kadar sürecektir. Adaylar başvurulan pozisyona dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği özgeçmişlerin en geç 9 Ağustos 2022 tarihinde saat 17.00'ye kadar aşağıdaki başvuru kılavuzunda yer alan e-posta adresine veya şahsen başvuru ile iş ve işlemleri tamamlayabileceklerdir. İşte tüm detayları bulabileceğiniz başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/tarim-bakanligi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.