Tarım Kredi Kooperatifleri 10 Memur Alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri 10 Memur Alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından 12 Temmuz 2017 tarihinde 10 memur alım ilanı yayınlandı. Başvurular 17 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak olup 28 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. Başvurular şahsen ve posta yolu ile yapılmaktadır. 10 memur alımı..

Tarım Kredi Kooperatifleri 10 müfettiş yardımcısı alım ilanı yayınladı. İstihdam edilecek Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğü Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda görevlendirilecektir.

Başvurular 17 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak olup 28 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. Başvurmak isteyen adaylar istenilen belgelerle birlikte Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığı’na 28 Temmuz 2017 tarihine kadar müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvurular posta yolu ile de kabul edilmektedir.

İstenilen belgeler; nüfuz cüzdanının tasdikli sureti, Yüksek Öğrenim Diplomasının aslı veya tasdikli sureti, 2 adet fotoğraf, 2017 KPSS sonuç belgesi internet çıktısı gerekmektedir.

10 Müfettiş Yardımcısı alımı için adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde belirtilmiştir: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun bulunmamak, askerliğini yapmış veya sınava girdiği tarihte erteletmiş bulunmak, sınav ilan tarihi itibariyle 29 yaşından gün almamış olmak, yurdun her tarafında görev yapmasına engel bir sağlık probleminin olmaması olarak belirtilmiştir.

Adayların Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi ve Bankacılık gibi bölümlerden mezun olması gerekmektedir. Ayrıca 2017 yılı KPSS sonuçlarına göre, KPSSP48 puan türünden en az 70 puan almış olmak da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.