Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü Merkez Birliği 10 Memur Alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü Merkez Birliği 10 Memur Alımı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü Merkez Birliği 10 Memur Alım ilanı yayınladı. Başvurular 17 Temmuz 2017 de başlayacak olup 28 Temmuz 2017 de sona erecektir. Alınacak kişiler Ankara adresine istihdam edilecektir.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü Merkez Birliği 13 Temmuz 2017 de Bay Bayan 10 Memur alım ilanı yayınladı. Başvurular Şahsen veya posta yolu ile yapılabilir. Başvuru adresi Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğü Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığı Yukarı Bahçelievler Mahallesi Wilhelm Thomsen Cad. No:7   06490 Çankaya Ankara olarak belirtilmiştir.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürlüğü’nün internet adresinden temin edecekleri başvuru formunu gerçeğe uygun olarak el yazısıyla doldurup imzalayarak (diğer belgelerle birlikte) Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığı’na 17 Temmuz 2017 – 28 Temmuz 2017 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde şahsen müracaat ederek teslim etmeleri veya posta ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Başvuru Formu, Nüfus cüzdanının tasdikli sureti, Öğrenim Diplomasının veya bitirme belgesinin aslı veya tasdikli sureti, 4,5x 6 ebadında 2 adet yeni çekilmiş fotoğraf, 2017 yılı KPSS sonuç belgesinin aslı ya da onaylı örneği ve İnternet çıktısı olması gerek.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü Merkez Birliği10 Memur Alımına başvuracak adaylarda aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından yoksun bulunmamak, Askerliğini yapmış veya sınava girdiği tarihte erteletmiş bulunmak, Sağlık durumu bakımından yurdun her tarafına giderek görev yapmaya elverişli olmak, görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak ve Sınav ilan tarihi itibarıyla 29 yaşından gün almamış olmak.

Öğrenim olarak: Üniversitelerin en az dört yıllık öğretim veren Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi ve Bankacılık gibi bölümleri, Ziraat Fakültelerinin Tarım Ekonomisi (Lisans) bölümü ile bunların yetkili makamlarca tanınmış Türkiye ve yabancı ülkelerdeki eşitlerinden birini bitirmiş olmak ve Kamu Personeli Seçme Sınavı 2017 yılı KPSS sonuçlarına göre, KPSS 70 ve üzeri puan almak şart. Alınacak Kişiler Müfettiş Yardımcısı olarak görevlendirilecektir.

Sınav iki aşamalı olarak geçekleşecektir. Yazılı sınav 20 Ağustos 2017 Pazar günü saat 09.30'da; Gazi Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi adresinde çoktan seçmeli test şeklinde yapılacaktır. Sınavı kazanan adaylara Mülakat sınavı için bilgi verilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.