Tarım Personel Alımı Başvurusu 15 Ocak Son (Danışman Alımı)

Tarım Personel Alımı Başvurusu 15 Ocak Son (Danışman Alımı)

Tarım personel alımını takip edenler için ilan yayınlanmış ve başvuru almaya devam ediyor. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü personel alımı (danışman alımı) başvuruları 15 Ocak 2021 tarihinde sona erecek.

Tarım personel alımı başvuruları 15 Ocak 2021 tarihinde sona eriyor.

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü proje kapsamında personel alımına başvurular bitiyor. Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek. İşte ilan başvuru şartları ve şekli şöyle;

Proje No: P171543

Proje Adı: Geliştirilmiş Pazar Bağlantıları ile Mülteciler ve Türkiye Vatandaşlarına Kayıtlı Tarım İstihdamı Desteği Projesi: Proje Süresi: 2020 – Aralık 2023 Başvuru Numarası: CS3.1-23 Son Başvuru Tarih ve Saati: 15 Ocak 2021 tarihinde saat 18.00.

Proje kapsamı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Geliştirilmiş Pazar Bağlantıları ile Mülteciler ve Türkiye Vatandaşlarına Kayıtlı Tarım İstihdamı Desteği Projesi için AB Sığınmacı Mali İmkan Fonu kapsamında Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası (Dünya Bankası) ile Avrupa Birliği’ne proje başvurusu kabul edilmiş olup, uygulama aşamasına geçilmiştir. Bu proje kapsamında alınan fonun bir kısmı davetin düzenlendiği alıma ilişkin sözleşmenin ödemelerinde kullandırılacaktır.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Proje Uygulama Birimi’nde istihdam edilmek üzere bir Eğitim Danışmanı alınacaktır. Danışman Proje süresince Aralık 2023 tam zamanlı olarak istihdam edilecektir. Sözleşmeler İdarenin ihtiyacına, danışmanın performansına ve finans kaynağının durumuna göre Proje süresince yıllık olarak yenilenebilecektir. Sözleşmeler 12 aylık imzalanacak olup tamamlanma tarihi akabinde performans değerlendirilip yenilenecektir.

Aşağıda danışmanlarda aranacak nitelikler ve danışmanların görev ve sorumlulukları belirtilmiştir. Detayları ekte verilen iş tanımındadır. İlan metninde ve iş tanımında uyuşmazlık olması halinde iş tanımı dikkate alınacaktır.

Nitelikler ve Beceriler;

İlgili üniversite programlarından lisans (Sosyal Bilimler veya ilgili alanlar) mezuniyeti, Uluslararası projelerde Eğitim Uzmanı / Koordinatörü veya benzeri bir rolde en az 5 yıllık deneyim. Özellikle düşük okuryazarlık düzeyine sahip kişiler için olmak üzere, eğitim programlarının tasarımı ve sunumunda kanıtlanmış deneyim sahibi olmak. Yetişkin eğitimi ve beceri geliştirme dahil olmak üzere, geleneksel ve modern öğretme/öğrenme yöntem ve tekniklerine ilişkin kanıtlanmış deneyim sahibi olmak. Beceri geliştirme literatürüne hakim olmak. Eğitim Danışmanlığı sözleşme yönetiminde deneyim sahibi olmak tercih sebebidir. Tarıma dayalı eğitim programları da dahil olmak üzere tarım sektörüne ilişkin bilgi ve deneyim tercih sebebidir.

TKK Eğitim Departmanının rehberliğinde, Eğitim Uzmanı, Proje dahilinde eğitimlerin sağlanmasıyla ilgili tüm hususlardan, eğitimlerin yüksek kalitede gerçekleştirilmesinden ve bu kapsamda Proje hedeflerinin gerçekleşmesinden sorumlu olacaktır.

Daha spesifik olarak, Danışman alımı;

Çıktıların yüksek kalitede olmasını, çiftçilerin ihtiyaçlarını yansıtmasını ve projenin hedeflerini karşılamasını sağlamak amacıyla alıncak boşluk analizi hizmetlerinin planlanması ve izlenmesi. İhtiyaç Analizi temel olarak alınacak eğitim hizmetlerinin iş tanımlarını hazırlamak ve satın alma süreçleri için girdi sağlamak. Müfredat tasarımından sorumlu danışmanları koordine etmek ve denetlemek. Taslak müfredat ve eğitim planları da dahil olmak üzere danışmanlıkların çıktılarını gözden geçirmek. Öğretme ve öğrenme yöntemlerinin kadınlar ve mülteciler için uygun olmasını sağlamak. Eğitim sağlayıcılar tarafından sunulan izleme raporlarının eksiksiz ve sözleşme şartlarına uygun olmasını sağlamak. Eğitim sağlayıcıların yerinde kontrolünü sağlamak. Eğitimlerin uygulama planına göre verilmesi için Proje illerinin her birinde, Saha Görevlileri ile yakın koordinasyon içinde çalışmak.

Danışman seçimi Dünya Bankası’nın Temmuz 2016’da yayınlanan, Kasım 2017 ve Ağustos 2018’te revize edilen “DÜNYA BANKASI IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri - Yatırım Projesi Finansmanında Satın Alma Tedarik, Yapım İşleri, Danışmanlık Dışı Hizmetler ve Danışmanlık Hizmetleri” (Satınalma Düzenlemeleri)’ne uygun olarak yapılacaktır. Yalnızca kısa listeye girebilen adaylara geri bildirimde bulunulacaktır.

Başvurular

Başvuruların Kabul edileceği iletişim bilgileri; Posta Adresi: Yukarı Bahçelievler Mahallesi Wilhelm Thomsen Caddesi No:7 Çankaya Ankara. Telefon: +90 (312) 216 40 14. Elektronik Posta: frit@tarimkredi.org.tr

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum