Tarım ve Orman Bakanlığı Memur Alımı Başvuru Son (KPSS’siz Online Başvuru)

Tarım ve Orman Bakanlığı Memur Alımı Başvuru Son (KPSS’siz Online Başvuru)

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından online memur alımı başvuruları alınıyor. Sözleşmeli 4/B memur atama başvurularını, tüm şartları ve süreci bu yazımızda hazırladık. İşte detaylar ve başvuru hususları.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yeni kadrolara memur personel alımı başvuruları tamamlanıyor. Bakanlık bünyesinde Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, İzmir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Trabzon Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü için atama başvuruları ve tüm detaylar şu şekildedir:

Kamu personel alımı başvuru genel şartları

657 sayılı DMK’daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak gerekmektedir. İşte mezuniyetler:

4/B personel alımı mezuniyetler

1 gemi adamı alımına en az lise ve dengi okul mezunları 45 yaşını doldurmamışsa, 1 gemi adamı alımına en az lise ve dengi okul mezunları 45 yaşını doldurmamışsa, 1 gemi adamı alımına en az lise ve dengi okul mezunları 45 yaşını doldurmamışsa, 1 deniz trafik kılavuzu alımına Denizcilikle ilgili lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Güverte, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği, Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği, Su Ürünleri Mühendisliği Bölümlerinden mezun olanlar başvurabilir.

Tarım ve Orman Bakanlığı memur atama başvuru süreci

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, İzmir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Trabzon Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü için memur atama başvuruları 20 Temmuz 2022 tarihi dahil olmak üzere aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden yapılabilir. İşte gerekli başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/tarim-ve-orman-bakanligi-memur-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.