Taşova Sulama Birliği Daimi Personel Alımı

Taşova Sulama Birliği Daimi Personel Alımı

Taşova Sulama Birliği tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 11 Ağustos 2016 tarihinde sona erecektir.

Taşova Sulama Birliği ’ nce  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Ziraat Mühendisi (Tarımsal Yapılar ve Sulama) ünvanıyla kamu işçisi olarak daimi süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 11 Ağustos 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Ziraat Mühendisi (Tarımsal Yapılar ve Sulama) alımı için başvurularda 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSSP3) puanı geçerli olup puan limiti en az 60 puan olarak belirlenmiştir. Başvuru süresince adres değişikliği yapan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Adayların Ziraat ve Orman Fakülteleri Tarımsal Yapılar ve Sulama lisansına sahip olmaları gerekmektedir. Çalışma ücreti 1500 TL olarak ilanda yer almıştır.          

Çalışma adresi Taşova/Amasya olarak verilmiştir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. İlanda herhangi bir ikamet zorunluluğu belirtilmemiştir. 

İlana başvuracak adayların (00003334489) iş ilan no ile Amasya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 11 Ağustos 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.