Tatvan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

Tatvan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı

SYDV 2 Memur Alım ilanı 28 Eylül 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 04 Ekim 2017 de sona erecektir. Başvuracak adaylar şahsen başvuru yapacaklardır.

Bitlis Tatvan Kaymakamlığı SYDV 2 kişi Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup başvuru son tarih 04 Ekim 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuracakları ilan adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracaklarda aranan bazı şartlar: Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS puan türüne göre en az 60 puan almış olması gerekmekte.

Başvuracak adayların varsa iş deneyim belgesini sunacaklardır. Başvuracakların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak.

Bitlis Tatvan Sosyal Yardım Görevlisine müracaat edecek adaylarda 2 kişi için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Bilgisayar Sertifikası olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, 18 Yaşını bitirmiş 35 Yaşından büyük olmayan ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, Felsefe, Halkla İlişkiler, Sosyoloji, Psikoloji, Muhasebe, PDR, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Yönetim Bilişimleri Sistemleri ve İnsan Kaynakları Yönetimi bölümlerinden mezun olmak. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir.

Başvuruda istenen belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu, Diploma Fotokopisi, İkamet belgesi olması şart.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü personel alımına başvuracak adaylar Bitlis te ikamet edecek olup son 04 Ekim 2017 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.