TBMM 10 Bin TL Maaş ile Personel Alımı Gerçekleştiriyor

TBMM 10 Bin TL Maaş ile Personel Alımı Gerçekleştiriyor

Türkiye Büyük Millet Meclisi Ankara 10 bin tl maaşla 22 Personel Alım ilanı 18 Ekim 2017 de yayınladı. Başvurular başlamıştır.

TBMM Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Ankara TBMM 22 Bilişim Personel alımı yapılacağı 18 Ekim 2017 de duyuruldu. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup başvurular 18 Ekim 2017 ile 27 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

TBMM İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TBMM alımına başvuru formu internet adresinden temin edilecektir. Başvuru kılavuzu aşağıda bulunan link adresinde mevcuttur. Ayrıca TBMM lise, önlisans ve lisans mezun 192 kişi memur alım ilan kılavuzu da aşağıda verilmiştir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik gereği alımlar gerçekleştirilecektir.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Personel Alımı Şartları Neler?

Başvuracak adaylarda aranan şartlar:

  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği.
  • Yazılım mühendisliği.
  • Elektrik mühendisliği.
  • Elektronik mühendisliği.
  • Elektrik ve elektronik mühendisliği
  • Endüstri mühendisliği bölümü mezunlar başvuru yapabilir.

Ayrıca yabancı dil puanı genel ve özel şartları sağlayan adaylardan sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sözlü ve mülakat sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır.

TBMM İş Başvurusu Nereye Yapılacak?

Başvurular 18 Ekim 2017 ile 27 Ekim 2017 tarihleri arasında mesai saatleri (09:00-12:30 ile 13:30-18:00) içerisinde alınacaktır. Başvurular internet adresinden temin edilecek başvuru formu ve pozisyonlar itibarıyla istenilen belgelerle birlikte şahsen yapılacak başvurular, TBMM Ek Hizmet Binası Atatürk Bulvarı No:153 Bakanlıklar /ANKARA adresine yapılır. Posta yolu ile yapılacak başvurular ise TBMM İnsan Kaynakları Başkanlığı 06543 Bakanlıklar /ANKARA adresine yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum