TCDD 295 Kişi 29 Şehre Alacak

TCDD 295 Kişi 29 Şehre Alacak

Devlet Personel Başkanlığı 295 kişi Lise, Önlisans ve Lisans mezunu personel alacağını 07 Kasım 2017 de yayınladı.

Alınacaklar 50 Mühendis İşçiliği, 117 Tren Teşkil İşçiliği, 128 Mekanik Vasıta Tesis Cihaz ve Vinç Operatörlüğü ve sanat kollarında olmak üzere 295 işçi alınacaktır. Başvurular Türkiye iş kurumu tarafından yayınlanacak ilan ile 12 Aralık 2017 ile 21 Aralık 2017 arasında yapılacaktır.

Alınacak tren teşkil işçisi için: Meslek Lisesi Raylı Sistemler İşletme, Raylı Sistemler Elektrik Elektronik, Raylı Sistemler İnşaat, Raylı Sistemler Makine, Raylı Sistemler Mekatronik bölümleri mezunu olması gerekmektedir.

Alınacak Mekanik Vasıta Tesis Cihaz ve Vinç Operatörü için: Meslek Lisesi Raylı Sistemler Elektrik Elektronik, Raylı Sistemler İnşaat, Raylı Sistemler Makine ve Raylı Sistemler Mekatronik bölümü mezun olmaları gerekmektedir.

Alınacaklarda mühendisler için: Harita Mühendisliği, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği, Jeodezi ve Haritacılık, İnşaat Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Hidrojeoloji Mühendisliği, Petrol ve Doğalgaz Jeolojisi, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ve Elektrik Mühendisliği bölümleri mezunu olması gerekmektedir.

Şehirler şöyle: Zonguldak, Karabük, Yozgat, Tekirdağ, Sivas, Sakarya, Osmaniye, mersin, Mardin, Malatya, Kütahya, Kocaeli, Kırıkkale, kayseri, kars, karaman, kahramanmaraş, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Eskişehir, Bingöl, Bilecik, Balıkesir, aydın, Ankara, afyonkarahisar, Adıyaman ve Adana olarak açıklandı.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum