TCDD Eski Hükümlü ve Engelli Kamu Personeli Alımı

TCDD Eski Hükümlü ve Engelli Kamu Personeli Alımı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları tarafından 11 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanan ilanda 6 eski hükümlü ve 1 engelli personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlanlar, 16 Ağustos 2017 tarihinde İŞKUR’da yayınlanacaktır. İlanın İŞKUR’da yayınlanmasıyla be

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları 11 Ağustos 2017 tarihinde 6 eski hükümlü ve 1 engelli personel olmak üzere toplamda 7 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için ilanlar 16 Ağustos 2017 tarihinde İŞKUR internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır. Başvurular, ilan İŞKUR internet sitesi üzerinde yayınlandıktan sonra başlayacaktır.

Adayların noter huzurunda yapılacak kura çekimi veya sözlü sınava katılabilmesi için istenilen belgelerle beraber TCDD resmi internet sitesinde yayınlanacak İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz doldurarak 11 Eylül-12 Eylül 2017 tarihleri içinde TDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Ankara’ya giderek teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava dahil olamayacaktır.

Demiryolu Hattı Bakım ve Onarımcısı (engelli personel) alımında adayların yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde yol bakım onarım işlerinde en az 2 yıl çalışmış olması gerekmektedir.

Mekanik Vasıta Tesis Cihaz Vinç Operatörü alımında eski hükümlü belgesi, sağlık raporu gerekmektedir. Ayrıca adayların E sınıfı ehliyete sahip olmaları da istenmektedir.

Liman Vinç Operatörü alımında adayların eski hükümlü olması ve G sınıfı ehliyete sahip olması istenmektedir.

TCDD engelli personel alımı ilan metnine ulaşmak için tıklayınız. TCDD eski hükümlü personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.