TCDD İş İlanları Yayınlandı Lise Mezun 88 İşçi Alımı Yapılıyor

TCDD İş İlanları Yayınlandı Lise Mezun 88 İşçi Alımı Yapılıyor

Devlet Demir Yolları çeşitli şehirlere Lise mezun 88 İşçi Alım ilanı yayınladı. Başvurular 12 Aralık 21 Aralık 2017 arasındadır.

88 Tren Teşkil İşçiliği sanat kolunda işçi alınacaktır. Türkiye Çalışma ve İş Kurumunda talebimiz Açık İş İlanlarında 12 Aralık 2017 ile 21 Aralık 2017 tarihleri arasında ilan edilecektir. Talebimiz ilan edildikten sonra ilanda belirtilen şartları taşıyan adaylar, başvurularını Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapılacak olup yayınlanacaktır.

Alınacak personeller: Meslek Lisesi Raylı Sistemler İşletme Raylı Sistemler Elektrik Elektronik Raylı Sistemler İnşaat Raylı Sistemler Makine Raylı Sistemler Mekatronik bölümü mezun olmaları gerekmektedir. Alım yapılacak şehirler kılavuzda yer almaktadır.

Alınacak personel iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Merkezi Sınav Kapsamında Alınacak Adaylar için 21 Aralık 2017 tarihinde başvurularını iş kurumu üzerinden yapılacaktır. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum