TCDD İşletmesi 6 Personel Alımı Başvuruları Başladı

TCDD İşletmesi 6 Personel Alımı Başvuruları Başladı

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü 5’i engelli 1’i eski hükümlü olmak üzere toplam 6 personel alım ilanı yayınladı. İlanlar için son başvuru tarihi 24 Ağustos 2016 olarak belirtilmiştir.

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü alım yapacağı 6 kadro için de daimi alımlar yapacaktır.

Engelli Demiryolu Hattı Bakım Onarıcısı alımı için : Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı sanat kolunda çalıştırılmak üzere işe alınacak engelli işçilerde, yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde yol bakım ve onarım işlerinde en az 1 yıl tecrübeli olmak şartı aranmaktadır. Adaylar çalışmalarını işyerinden alacakları yazı, SSK sicil numarası ile SSK işyeri sicil numarasının yazılı olduğu hizmet belgesi ve SSK hizmet dökümüyle belgeleyecektir. Tecrübe şartı istenen taleplerimize başvuru yapan adaylar, bunu belgeleyemedikleri takdirde evrakları teslim alınmayarak haklarında tutanak düzenlenecek ve Türkiye İş Kurumuna gerekli şartları taşımadığı için başvurusunun kabul edilmediği bildirilecektir. Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İkametgâh İlmühaberi gerekmektedir. Çalışma ücreti TİS Hükümleri ve 4857 sayılı Kanuna göre belirlenmiştir. Başvurularda 2016 EKPSS sonuçları kabul edilecektir.

Konya ilan numarası (00003354004), Kars ilan numarası (00003353982), Afyonkarahisar ilan numarası (00003353957), Afyonkarahisar ilan numarası (00003353924) olarak belirtilmiştir.

Engelli Mekaniker alımı için : Mekaniker Vagon sanat kolunda çalıştırılmak üzere işe alınacak engelli işçide, yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde manevra hizmetlerinde en az 1 yıl tecrübeli olmak şartı aranmaktadır. Adaylar çalışmalarını işyerinden alacakları yazı, SSK sicil numarası ile SSK işyeri sicil numarasının yazılı olduğu hizmet belgesi ve SSK hizmet dökümüyle belgeleyecektir. Tecrübe şartı istenen taleplerimize başvuru yapan adaylar, bunu belgeleyemedikleri takdirde evrakları teslim alınmayarak haklarında tutanak düzenlenecek ve Türkiye İş Kurumuna gerekli şartları taşımadığı için başvurusunun kabul edilmediği bildirilecektir. Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir),6- Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) 7- İkametgâh İlmühaberi. İŞKUR’ca bildirilen nihai listede yer alacak adaylar, sözlü sınava katılmak için belirtilen belgelerin fotokopileri ile TCDD web sitesinde yayınlanacak 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz olarak doldurarak 20.09.2016 tarihinde, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır.

Lise ve dengi okulların Bobinaji Büro Makineleri Teknik Servisi, Elektrik Tesisatları ve Pano Müdürlüğü, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Elektromekanmik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Endüstriyel Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Haberleşme Sistemleri gibi bölümlerden mezun olmak gerekmektedir. Konya ilan numarası (00003354277) olarak belirtilmiştir.

Eski Hükümlü Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarımcısı alımı için : Taleplerde 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSS P94'ten 1 puan ve üzerinde puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. ğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi, (Terhis, Tecil veya Muaf olduğunu belirtir belge) Eski Hükümlü belgesi (Cumhuriyet Savcılığından), İkametgah İlmühaberi, Sözlü sınavını kazanan adaylardan, tam teşekküllü devlet hastaneleri veya resmi üniversite hastanelerinin herhangi birinden Sağlık Kurulu Raporu istenecektir. Sağlık Kurulu Raporunda; Görme Dereceleri (sağ-sol göz ayrı ayrı belirtilmiş), Renk Muayenesi (ishihora testi yapılmış), İşitme Muayenesi yapılmış (Odyometrik incelemede saf ses ortalaması, 500,1000 ve 2000 frekansların ortalaması 0-30 dB olmalıdır.) Tercih edilen il şartı Aydın olarak belirtilmiştir.

Aydın iş ilan numarası (00003352952) olarak belirtilmiştir.

İlanlara başvurmak isteyen adayların 24 Ağustos 2016 tarihine kada yukarıda belirtilen ilan numaraları İşkur Resmi İnternet Sitesi’ne veya Ostim Hizmet Merkezi/ Aydın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum