TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 29 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Engelli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarım işçisi olarak istihdam edileceği açıklandı.

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarım İşçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, En çok Önlisans olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003516641 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 29 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarımcısı sanat kolunda çalıştırılmak üzere işe alınacak engelli işçide, yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde sinyalizasyon projelerinde en az 1 yıl çalışmış olmak şartı aranmaktadır. Adaylar hangi işte çalıştıklarını, işyerinden alacakları SSK işyeri sicil numarasının belirtildiği yazı ve SSK sicil numarası ile SSK işyeri sicil numarasının yazılı olduğu hizmet dökümüyle belgeleyecektir. Balıkesir iş ilanları kariyer.

Başvuru esnasına istenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. adresinden alınacak, adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararı istenecektir.),  Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir) ve Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.

Kura yeri TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Ankara. Kura saati 10:00 ile 11:00 kura tarihi 16 Ocak 2016 olarak açıklanmıştır.

Başvuracak adaylar Balıkesir TCDD na istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 29 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.