TCDD Karabük İşyerleri Eski Hükümlü ve TMY Personel Alımı

TCDD Karabük İşyerleri Eski Hükümlü ve TMY Personel Alımı

TCDD Karabük İşyerleri tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 8 Temmuz 2016 tarihinde sona erecektir.

TCDD Karabük İşyerleri ’ nce  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarımcısı       ünvanıyla kamu işçisi olarak daimi süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 8 Temmuz 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarımcısı alımı için  adaylarda aranan mezuniyet şartı şu şekildedir : " Bobinaj , Büro Makineleri Teknik Servisi , Elektrik Tesisatları Ve Pano Müdürlüğü , Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi , Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım , Endüstriyel Bakım-Onarım , Görüntü ve Ses Sistemleri , Güvenlik Sistemleri , Haberleşme Sistemleri , Yüksek Gerilim Sistemleri,  Elektrik , Bobinajcılık , Elektrik - Elektronik , Otomatik Kumanda , Radyoculuk " bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Adayların KPSS' ye girmiş olmaları gerekmektedir. Adaylardan istenen belgeler şu şekilde sıralanmıştır: 

1- Öğrenim belgesi, 2- Nüfus cüzdanı fotokopisi, 3- TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. adresinden alınacak, adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararı istenecektir.), 4- Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), 5- Eski Hükümlü Belgesi (Cumhuriyet Savcılığından), 6- İkametgâh İlmühaberi 7- Sözlü sınavını kazanan adaylardan, tam teşekküllü devlet hastaneleri veya resmi üniversite hastanelerinin herhangi birinden Sağlık Kurulu Raporu istenecektir.Sağlık kurulu raporunda; Görme Dereceleri (sağ-sol göz ayrı ayrı belirtilmiş) Renk Muayenesi (ishihora testi yapılmış), İşitme muayenesi yapılmış   olmalıdır.

           İlana başvuracak adayların (00003293388) iş ilan no ile Karabük Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 8 Temmuz 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum