TCK 142 Şube Şefliği Personel Alımı Yapılacak

TCK 142 Şube Şefliği Personel Alımı Yapılacak

TCK 142 Şube Şefliği İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 29 Aralık 2016 tarihinde son bulacaktır.

TCK 142. Şube Şefliği İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 29 Aralık 2016 tarihinde son bulacaktır.

TCK 142. Şube Şefliği Beden (Genel) İşçi alacağını açıkladı. Eski Hükümlü Veya TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar)’ında Başvurabilecği iş pozisyonu için Başvurular 29 Aralık 2016 Tarihinde Mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003518403 nolu ilan üzerinden başvurulabilir. Başvuracak erkek adayların Ortaöğretim (Lise veya Dengi) Şartı aranmaktadır.Başvuruda bulunacak bayan adaylar içinde Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okuldan mezun olma şartı aranmaktadır.

Ayrıca KPSS KPSSP94 şartıda istenilmekte. Bu şartları taşıyan 1 personel Daimi işçi Olarak istihdam edilecektir.
Başvuruda bulunacak adayların ÇANAKKALE ilinden olması gerekmekte. Tercih edilen İkamet yerleri AYVACIK/ÇANAKKALE, BAYRAMİÇ, BİGA, BOZCADA, ÇAN, ÇANAKKALE MERKEZ ECEABAT, EZİNE, GELİBOLU, GÖKÇEADA LAPSEKİ, YENİCE / ÇANAKKALE Olarak sıralanmakta.

Eski Hükümlü veya TMY (Terörle Mücadele Yaralanan) Öğrenim durumu ve yabancı dil Tecrübe, Öncelik durumu, mesleki vb. Koşulları taşıyan Adaylar Öncelikli olup Verdikleri bilgileri Sınavı Düzenleyen TCK 14. Şube Şefliğine Tüm Belgelerini Yazılı veya sözllü sınav Öncesi eksiksiz ve bildirdiği şekilde tam olarak teslim etmek zorundadır. Başvuruda bulanan adayların aday başvurusunda belirrtiği Bilgileri belgelemeyen yada yanlış belgeleyen kişiler hakkında ilgili kanun ve mevzuat gereği talep sahibi kamu kurum veya kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı kalma kaydı ile Başvuru sahibini yazılı sınav ve Mülakat durumuna bakılmaksızın iptal edilecektir.

İşveren Kamu Kurum veya Kuruluşun Daveti üzrine hiçbir haklı sebep göstermeden sınava katılmayan veya red eden adayların öncelik hakkından mahrum kalacağı gibi ikinci defada yararlanma imkanı olmayacaktır. İlgili kamu kurum veya kuruluşunun istemiş olduğu adres bilgilerinin adarese dayalı nüfus kayıt sistemi üzerinde kayıtlı olan adresleri dikkate alıncak olup yukarıda il ve ilçe isimleri tek tek sıralanmıştır. Çanakkale iş ilanları kariyer.

Açıklamada TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) eski hükümlü ve özel şartlar arasında 2527 sayılı türk soylu yabacılarında Türk vatandaşı olması şartıyla ilgili kanun hükümleri ile başvurabileceklerdir. Eski hükümlü olup ataması yapılan aday 5 yıl boyunca başka bir ile nakil (tayin) talebinde bulunamayacaktır. Mülakat / sözlü sınav yeri başvuruda bulunan adaylara en kısa sürede Bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.