TCK 61 Şube Şefliği İşçi Alımı

TCK 61 Şube Şefliği İşçi Alımı

TCK 61 Şube Şefliği İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 29 Aralık 2016 tarihinde son bulacaktır.

TCK 61 Şube Şefliği İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Beden işçisi (Genel) olarak istihdam edileceği açıklandı.

TCK 61 Şube Şefliği Eski Hükümlü Sözleşmeli 1 kişi İşçi Alımı için şartlar: Ortaöğretim (lise ve dengi) olması gerekmektedir. Kamu Personel Sınavı KPSS P94 Münhal kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Alınacak personel Eski Hükümlü işçi 5 yıl boyunca başka bir ildeki işyerlerine nakil (tayin) talebinde bulunamayacaktır. Sözlü sınav / mülakat tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Kırşehir iş ilanları kariyer.

Kamu Kurumlarına Alımlar da ve Yerel yönetim alımlarında Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

Başvuracak adaylar Ankara asfalt yolu üzeri no 78 Kırşehir’e istihdam edilecek olup çalışma adresi olarak aynı adres belirtilmiştir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan 00003519075 numarası ile 29 Aralık 2016 tarihine kadar İş kur internet sitesinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.