TCMB 77 Kamu Personel Alımı

TCMB 77 Kamu Personel Alımı

TCMB 77 Kamu Personel Alımı başvuruları başladı. Adaylar 24 Temmuz 2017 tarihinde saat 17:30'a kadar başvuru işlemlerini haberimizde belirtilen adresten direk yapabilecek. Alınacak Kişiler Uzman Yardımcısı Unvanıyla kariyer uzmanı olarak istihdam edilec

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından 7 Temmuz 2017 tarihinde yapılan açıklamaya göre 77 kamu personeli alımı yapılacak. Alınacak kişiler 657 sayılı DMK 4/a maddesi'ne göre istihdam edilecektir.

Başvuruda bulunacak adayların 24 Temmuz 2017 tarihine kadar, haberimizin sonunda yer alan başvuru linkinden, internet ortamında işlemlerini yapmaları gereklidir.

TCMB yaptığı yazılı açıklamada alınacak kişiler Uzman Yardımcısı unvanıyla istihdam edilecek.

İlanda belirtilen şartlar; Belirtilen alanlarda lisans ya da yüksek lisans mezunu olmak, 01.01.1987 ve sonrasında doğmuş olmak (Bankamız çalışanları için bu şart aranmaz), İyi derecede İngilizce bilmek, Sözel ve yazılı anlama ve ifade yeteneğine sahip olmak, Matematiksel akıl yürütme yeteneği yüksek olmak, Eleştirel düşünme becerisine sahip olmak, Problem çözme ve analiz yönleri güçlü olmak.

Alınacak Kişi Sayısı: 77, Çalışma Şekli: Tam zamanlı/Kadrolu, Çalışma Yeri: Araştırma ve Para Politikası Genel Müdürlüğü (2 kişi), Bankacılık ve Finansal Kuruluşlar Genel Müdürlüğü (6 kişi), Emisyon Genel Müdürlüğü (5 kişi), İletişim ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü (12 kişi), İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü (10 kişi), İstanbul Merkez Bankacılığı Eğitim ve Araştırma Merkezi (1 kişi), İstatistik Genel Müdürlüğü (9 kişi), Muhasebe Genel Müdürlüğü (5 kişi), Ödeme Sistemleri Genel Müdürlüğü (5 kişi), Piyasalar Genel Müdürlüğü (15 kişi), Strateji ve Kurumsal Yönetim Genel Müdürlüğü (5 kişi), Yapısal Ekonomik Araştırmalar Genel Müdürlüğü (2 kişi), Son Başvuru Tarihi: 24.07.2017.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.