Tecrübesiz Banka Personeli Alımı Yeni İlan Başvuru Süreci İşe Alım Kriterleri

Tecrübesiz Banka Personeli Alımı Yeni İlan Başvuru Süreci İşe Alım Kriterleri

Türkiye Emlak Katılım Bankası bünyesinde yeni başvuru ilanları açıklandı 4 farklı başvuru için süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu haberimizde bulabilirsiniz.

Türkiye Emlak Katılım Bankası bünyesinde güncel personel alımı başvuru süreci ve tüm detayları hemen bu haberimizde bulabilirsiniz. 4 farklı yeni iş ilanına başvuru için engelli kadrosu, gişe personeli kadrosu, genel başvuru kadroları olmak üzere birçok alanda olmak üzere süreç başladı. İşte detaylar.

Banka personeli alımı unvanları nelerdir?

“BT İş İlişkileri ve Proje Yönetimi Birimi için”, “Genel Başvuru”, “İstanbul ve Ankara şubelerimiz gişe kadroları için Engelli Personel istihdamı” ile “Türkiye genelinde yeni açılacak ve mevcut şubelerde pazarlama ve operasyon kadroları” için başvurular alınmaya başladı.

Katılım Bankası Personel Olmak İçin Gereken Yetkinlikler

İş Sürekliliği Kıdemli Uzman alımı için BT İş İlişkileri ve Proje Yönetimi Biriminde görev yapacak Kıdemli Uzman /Uzman unvanlarında alım yapılacak. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, MIS, Matematik Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun ve diğer şartlara haiz adaylar başvurabilir.

Genel Başvuru - Genel Müdürlük Birimleri personel alımı için adaylar başvuru yapabilecektir. Genel Başvuru niteliğinde düzenlenmiş başvurular, Bankanın ilerleyen dönemlerde oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması için yeni açıklandı. Genel Müdürlük birimlerinde istihdam edilmek üzere ilgili İİBF, Mühendislik Fakülteleri, Bankacılık ve Finans, Ekonometri, İstatistik vb. lisans bölümlerinden mezun, bankacılık tecrübesi olmayan adaylar için 28 yaşını aşmamış olmak gerekiyor.

Genel Başvuru - Şubelere personel alımı Türkiye genelinde yeni açılacak ve mevcut şubeler pazarlama ve operasyon kadroları için ihtiyaçların oluşması durumunda oluşacak pozisyonlar için açıldı.

Pazarlama Kadroları için 35 yaşını aşmamış, Katılım Bankacılığı kurum kültürüne uygun, Banka şubelerinin pazarlama pozisyonlarında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen daha önce katılım bankasında iş tecrübesi bulunan, Tercihen halihazırda bir bankada çalışan, Aktif olarak kendi müşteri portföyüne sahip ve en az 3 yıldır portföy yönetimi yapan adaylar başvurabilir.

Operasyon Kadroları için 35 yaşını aşmamış, Katılım Bankacılığı kurum kültürüne uygun, Banka şubelerinin operasyon pozisyonlarında en az 3 yıl deneyim sahibi, Gişe ve diğer operasyon kadrolarının yönetimi alanında tecrübeli, Tercihen BOA sistemine hakim adaylar başvurabilir.

Gişe Kadroları için 28 yaşını aşmamış, Katılım Bankacılığı kurum kültürüne uygun, Banka şubelerinin gişe pozisyonlarında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen daha önce katılım bankasında iş tecrübesi bulunan, Tercihen BOA sistemine hakim adaylar başvurabilir.

Gişe Kadrosu Engelli ( Ankara - İstanbul) personel alımı İstanbul ve Ankara şubeleri gişe kadroları için Engelli Personel istihdamı yapılacaktır. Bankacılık tecrübesi olan adaylar için 36 yaşını, bankacılık tecrübesi olmayan adaylar için 30 yaşını aşmamış, Üniversite mezunu, MS Office bilgisayar programlarını aktif şekilde kullanabilen, İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan adaylar başvurabilir.

Banka personeli olmak için nasıl başvuru yapılır?

Türkiye Emlak Katılım Bankası personeli alımı için adaylar başvurularını hemen aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden 4 farklı iş ilanı için online başvuru yapabileceklerdir. Bireysel üye olarak adaylar gerekli iş ve işlemleri hemen yapabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum