TEDAŞ Genel Müdürlüğü 250 İşçi Alım

TEDAŞ Genel Müdürlüğü 250 İşçi Alım

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş 16 Şubat 2016 da 251 İşçi alım İlanı yayınladı. Başvurular 16 Şubat 2017 başlamış olup 27 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak Adaylar hemen başvuru yapmaları gerekmekte…

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş Genel Müdürlüğü İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre bir çok konuda Tekniker ve Uzman olmak üzere istihdam edileceği açıklandı.

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş 250 kişi alımı için şartlar: Ön Lisans ve Lisans mezunlarının başvuracağı ilana meslek yüksek okulları bazı bölümleri ve Lisans bölümlerinden birçok bölüm bulunmaktadır. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 ve KPSS P3 puan türlerinden 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuracak adaylar İş Kur il müdürlüklerine giderek veya İş Kur İnternet adresi üzerinden başvuru yapacaklardır.

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş alınacak personellerin görevlendirileceği ünvanlar: Harita teknikeri, İstatistikçi, Şehir Planlayıcısı, Elektrik Mühendisi, Avukat, Ziraat mühendisi, Harita mühendisi, İşletme Mühendisi, Mimar, Yazılım Mühendisi, Elektrik öğretmeni (Ortaöğretim), Bilgisayar Öğretmeni ve Bilgisayar Mühendisi olarak istihdam edilecektir. Ankara iş ilanları kariyer.

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş 250 kişi alımı için şartlar: Meslek Yüksek Okulu Ön lisans Harita ve Harita Kadastro, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Teknik ve Tasarımı Fakültesi Elektrik Elektronik Bölümü, Fen Fakültesi İstatistikçi bölümü, Mimarlık fakültesi, Mühendislik Fakültesi, şehir ve bölge planlama bölümleri, Ziraat ve orman fakülteleri Bahçe bitkileri tarla bitkileri bölümleri olması gerekmektedir. Avukat alımları için Hukuk Fakülteleri Hukuk bölümü mezunu taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P93 ve KPSS P3 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Başvurular 16 Şubat 2017 itibariyle başlamış olup 27 Şubat 2017 de son bulacaktır.

TEDAŞ 250 Personel Alımı Hangi Unvanlarda Yapılacak, Hangi İlde Kaç Kontenjan Var İlan Metni İçin Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum