Tedaş Genel Müdürlüğü 30 Personel Alım İlanı

Tedaş Genel Müdürlüğü 30 Personel Alım İlanı

Tedaş Genel Müdürlüğü 30 Personel Alım İlanı 17 Ekim 2016 da yayınladı. Başvurular İş Kur Üzerinden yapılacak olup son başvuru 26 Ekim 2016 olarak açıklanmıştır.

Tedaş Genel Müdürlüğü 30 Personel Alım İlanı 17 Ekim 2016 da yayınladı. Başvurular İş Kur Üzerinden yapılacak olup son başvuru 26 Ekim 2016 olarak açıklanmıştır.

Tedaş Genel Müdürlüğüne alınacak 30 Personel Türkiyenin 14 Şehrinde görev yapacaktır. Alınacak personeller 4857 sayılı İş Kanununa tabi daimi işçi statüsünde istihdam edileceğinden yürürlükte olan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelikte belirtilen genel şartlarla alınacaktır.

Alınacak personelde aranacak şartlar : Yüksek Öğrenim Kurumlarının Mühendislik Fakültelerinin Elektirik, Elektirik Elektronik, Harita, Harita ve kadastro, jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik ve Orman Mühendisliği bölümünden mezun olmak şarttır. Yeni istihdam edilecek personel 4046 sayılı kanunun 22’nci maddesi kapsamında diğer kamu kurum ve kuruluşlarına nakil hakları bulunmamaktadır.

Alınacak personeller ve yerleri: İstanbul bölge Kordinasyon 4 kişi Elektirik Mühendisi, Toroslar bölge kordinasyon (Adana) 3 kişi Elektirik mühendisi ve Harita mühendisi, Meram bölge kordinasyon (Konya) 3 kişi Elektirik mühendisi ve Harita mühendisi, Dicle bölge kordinasyon (Diyarbakır) 2 kişi Elektirik mühendisi ve Harita mühendisi, uludağ bölge kordinasyon (Bursa) 2 kişi Elektirik mühendisi, Fırat bölge kordinasyon (Elazığ) 2 kişi Elektirik mühendisi ve Harita mühendisi, osmangazi bölge kordinasyon (Eskişehir) 2 kişi Elektirik mühendisi, aras bölge kordinasyon (Erzurum) 2 kişi Elektirik mühendisi ve Harita mühendisi, Vangölü bölge kordinasyon (Van) 1 Kişi Harita Mühendisi, Çoruh bölge kordinasyon (Trabzon) 1 Kişi Harita Mühendisi, Yeşil ırmak bölge kordinasyon (Samsun) 3 kişi Elektirik mühendisi ve Harita mühendisi, Akedaş bölge kordinasyon (K.Maraş) 3 kişi Elektirik mühendisi ve Harita mühendisi, Ayden bölge kordinasyon (Denizli) 1 kişi Harita Mühendisi, Genel müdürlük (Ankara) 1 Orman Mühensisi olarak toplam 30 kişi istihdam edilecektir. İş İlanları Kariyer

Belirtilen istihdam Türkiye İş Kur aracılığı ile yapılacak olup son 26 Ekim 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.