TEDAŞ Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

TEDAŞ Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş 17 Şubat 2017 de 7 İşçi alım İlanı yayınladı. Başvurular 17 Şubat 2017 başlamış olup 27 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracak Adaylar hemen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş Genel Müdürlüğü 7 İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Yazılım Geliştirici istihdam edileceği açıklandı. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere, KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş 7 kişi Yazılım Geliştirici alımı için şartlar: Lisans mezunlarının başvuracağı ilana Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Teknik ve Tasarımı Fakültesi Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği ve Matematik fizik bölümlerinden mezun olan adaylardan alınacaktır. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3 puan türlerinden 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuracak adaylar İş Kur il müdürlüklerine giderek iş ilan 00003600593 numarası ile veya İş Kur’a İnternet adresi üzerinden başvuru yapacaklardır.

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş 7 kişi alımı için şartlar: 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P3 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. İzmir iş ilanları kariyer.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Başvurular 17 Şubat 2017 itibariyle başlamış olup 27 Şubat 2017 de son bulacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.